0212 251 2808 (pbx) novitas@novitas.com.tr
0212 251 2808 (pbx) novitas@novitas.com.tr

KASTAMONU ETKİNLİKLERİMİZ

Kastamonu Etkinliklerimiz

NOVITAS Turizm, 2000’li yılların başlarından beri Batı Karadeniz’i ve özellikle Kastamonu ve yakın çevresini önemli bir destinasyon olarak benimsemiştir. Yurdumuzun doğa, tarih ve kültür yüklü bu çok özgün bölgesi, çok farklı tur programlarına imkan sağlamaktadır. Zengin tarihi, mimarisi ve el sanatlarıyla kültür turizmine, eşsiz doğasıyla her türlü doğa ve sağlık turizmi türlerine ve ekstrem doğa sporlarına, en az yılın beş ayı başı karlı Ilgaz Dağı’yla kayak turizmine, 170 km’lik sahiliyle deniz turizmine imkan sağlamaktadır. 

Acentamızın kardeş kuruluşu olan Kastamonu Konak İşletmeleri tarafından işletilmekte olan UĞURLU KONAKLARI (www.kastamonukonaklari.com ), Kastamonu’daki yerel üssümüzdür ve tüm turlarımıza ev sahipliği yapmaktadır. Ulusal ve uluslararası birçok ödüle sahip bu işletmemiz, Kastamonu’nun kültürünü ve doğasını tanımaya gelen misafirlerimizi adeta tarihin koynunda ağırlamaktadır. 

Konağımızın  bünyesindeki NOVITAS Turizm Kastamonu Şubesi aracılığıyla Kastamonu bölgesindeki tüm münferit gezileriniz organize edilir, araç ve rehber temin edilir, tur programlarınız oluşturulur, gerekli düzenleme ve rezervasyonlar yapılır. 

Kastamonu ve çevresini oluşturan, tarihteki adıyla “Paflagonya” bölgesinde yapacağınız tüm geziler için farklı tur programları hazırladık. Bu programlarımız isteğiniz üzerine size göre yeniden dizayn edilebilir. Sayfamızdaki programlardan birini seçmek isterseniz, grup sayınıza göre size uygun fiyatlama yapılır. 

Batı Karadeniz’i ve Kastamonu’yu gezmek için, bölgenin uzmanı NOVITAS’a başvurmanız yeterlidir. 

  • çerez

çerez

kabul