0212 251 2808 (pbx) novitas@novitas.com.tr
0212 251 2808 (pbx) novitas@novitas.com.tr

EKOTURİZM

Ekoturizm

NOVITAS Turizmin kurucuları, aynı zamanda Türkiye’nin ilk Ekoturizm Derneği’nin kurucularıdır. (www.ekoturizmdernegi.org)Tüm faaliyetlerimizde, doğaya, çevreye ve yerel kültürlere saygı, ana prensibimiz olmuştur ve olmaya devam etmektedir.

Tüm turlarındaki bu ana yaklaşımın yanısıra, NOVITAS Turizm’in bazı turları da doğrudan ekoloji içerikli turlardır. Özellikle yurdumuzun doğal koruma alanlarına düzenlenen bu turlar, bölgeyi ve özelliklerini iyi bilen, ya da konunun uzmanı botanikçi, zoolog ve benzeri rehberler eşliğinde yapılmaktadır. Gereken yerlerde, rehberimizin yanısıra, yerel uzman ve mihmandarlardan da yararlanılmaktadır. Bu turlarımızda, doğada keyifli ve kaliteli zamanlar geçirilir; bu turlarımızın katılımcı sayısı sınırlıdır ve konaklama koşulları da özeldir.

Acentamızın Kastamonu şubesi, Kastamonu’nun muhteşem doğası ve ekoturizm potansiyelinden yararlanarak, çok çeşitli doğa turizmi programları hazırlamaktadır. Bu turlar, her sayıda küçük grup veya münferit kişiler için “kişiye uygun” hazırlanmaktadır. NOVITAS sizleri, Kastamonu’daki kardeş işletmemiz olan Uğurlu Konakları’nda konaklayarak, Kastamonu ve Batı Karadeniz’in olağanüstü doğasında unutulmaz deneyimler yaşamaya davet ediyor.

  • çerez

çerez

kabul