0212 251 2808 (pbx) novitas@novitas.com.tr
0212 251 2808 (pbx) novitas@novitas.com.tr

KURUMSAL

Kurumsal Hizmetlerimiz

Şirket Toplantıları
NOVITAS Turizm, tüm kongre ve diğer toplantılarda uyguladığı prensipler doğrultusunda, her türlü şirket toplantısını, Türkiye’nin her yerindeki mekânlarda ve yurtdışında dilediğiniz ülkede organize eder ve kongre organizasyonlarında verdiği hizmetlerin tümünü uzman kadrosuyla verir.

Yurtiçi / Yurtdışı Şirket Gezileri
NOVITAS Turizm, şirketler için yurtiçi ve yurtdışında düzenlediği toplantıların yanı sıra, bayi toplantıları, fuar ziyaretleri, tematik geziler ve kültür gezileri de düzenler. Eğer talebiniz belli bir destinasyona yönelikse, doğruca bu destinasyondaki konaklama, yeme-içme-eğlence-kültürel program alternatiflerini tarafınıza sunar ve tercihinize göre tüm rezervasyonları yapar. Grubunuzu, gidilen bölge ya da ülke hakkında “info” broşürleriyle bilgilendirir. Gidilen şehirde / ülkede tüm gezi boyunca rehberlik ve danışmanlık hizmeti verir. NOVITAS, yurtdışındaki ticari fuarlara katılım için özel hizmetler verebilir. Firmaların arzusu üzerine, önceden izlenmek istenen fuar hakkında istenen tüm bilgileri toplar ve katılımcılara ulaştırır. Fuarlar için münferit ve grup rezervasyonları ve istenirse gereken kayıtlar yapılır.

Ulaşım rezervasyonları
NOVITAS, Türk Hava Yolları’nın yetkili satış acentesi olarak, başta Türk Hava Yolları olmak üzere, dünyanın belli başlı tüm havayolları ile dünyanın her yerine uçak biletlerini temin eder. Biletleri ister elektronik olarak, ister keserek istenen adrese ulaştırır, istek üzerine havaalanı transferlerini sağlar. Her türlü kurumsal bilet temin anlaşmasını yapar.
 
Otel rezervasyonları
NOVITAS gerek Türkiye’de, gerekse dünyanın her yerinde tüm otel rezervasyonlarını gerçekleştirir. Dünyanın güvenilir rezervasyon sistemleriyle çalışan NOVITAS, en kısa süre içinde tüm rezervasyon taleplerine cevap verebilir.

  • çerez

çerez

kabul