0212 251 2808 (pbx) novitas@novitas.com.tr
0212 251 2808 (pbx) novitas@novitas.com.tr

Gölcük

BOLU ᠆ ABANT ᠆ GÖLCÜK ᠆ YEDİGÖLLER

Tarih: 4-5 Temmuz / 17-18 Ekim 2020 / 17-18 Nisan 2021
Bolu - Abant - Gölcük - Yedigöller
Her mevsim kendine özgü güzellikler sunan Abant gölü, yıl boyu doğanın kucağında şehrin stresli ortamından uzaklaşmak için tercih edilecek muhteşem bir destinasyondur. Yedigöller her mevsim muhteşem doğasıyla ziyaretçilerini büyüler. Özellikle sonbaharda yeşilden sarıya, kırmızıdan kahverengiye dönen yaprak renkleriyle mutlaka görülmelidir. Kaskad şeklinde birbirini izleyen geniş bir alan yayılmış yedi adet gölün büyüleyici ortamında, uzun yürüyüşler yapma imkanı sunar. Bolu coğrafyasının yüksek kesimini oluşturan Seben bölgesinde geniş yaylaları, yemyeşil doğayı ve yer yer Kapadokya’yı andıran kaya oluşumlarını görmek mümkündür.
₺ Fiyat730
Detayları Gör

İÇ EGE’NİN KÜLTÜRLER KAVŞAĞINA YOLCULUK

Tarih: 29 Ekim-01 Kasım 2020 / 13-16 Mayıs 2021
İzmir- Manisa - Salihli - Sardes - Gölcük- Bozdağ - Birgi - Ödemiş - Selçuk - Efes - Meryemana - Şirince - Bergama - Ayvalık
Anadolu'nun gizli kalmış eşsiz güzelliklerine, Ege'nin muhteşem doğasına ve tarihine yolculuk... Osmanlı’nın şehzadeler şehri Manisa’da Sultan Camii ve Külliyesi, Hatuniye Camii ve Kurşunlu Han, Mimar Sinan’ın son eserlerinden Muradiye Camii, Manisa Müzesi.“Ağlayan Kaya” efsanesiyle Spil Dağı. Türkiye’deki en görkemli antik kent, UNESCO Dünya Miras Listesindeki Efes: Yukarı Agora, hamamlar, Prytaneion (Belediye sarayı), Bouleterion (Meclis binası), Küretler caddesi, Domitian Tapınağı, Hadrian Tapınağı, Yamaç evler, Celsus Kitaplığı, Efes antik tiyatrosu, Liman agorası, Bülbül Dağında Meryem Ana Evi, Şirince köyü, gezimizin devamında görülecek yerler. Salihli’de Lidya krallığının başkenti olan Sardes antik kenti, Osmanlı sivil mimarlığının başyapıtlarıyla Birgi ve Ödemiş kasabaları, antik dünyanın harikası Bergama, Kuzey Ege’nin incisi Ayvalık, bu gezimizin diğer durak noktaları.
₺ Fiyat2.250
Detayları Gör

  • çerez

çerez

kabul